Indywidualne Programy

STAY OR GO ?

Czy odpowiedź na powyższe pytanie stanowi dla Ciebie problem i przez długie lata nie mogłas podjąć dobrej dla Ciebie decyzji? Wiele kobiet ma problem z tym pytaniem i  nigdy tak na prawdę nie dokonują wyboru…w rezultacie pozostają w nieszczęśliwym związku i niewygodnej dla SIebie relacji. Program „Stay or go”  stworzyłam właśnie dla tych kobiet, może więc także  dla Ciebie?! Nasze wspólne działania pomogą Ci odnaleźć skuteczne rozwiązania, a dzieki nim podejmiesz prawdziwa i tylko Twoja decyzje …   Jeśli zdecydujesz się na pozostanie w tej relacji  – ja bede wspierającym Cię konsultantem. Jeśli dojdziesz do wniosku, że jest to czas, aby odejść i dokonać radykalnych zmian w Swoim życiu – również możesz liczyć na moje skuteczne wsparcie.

Teraz czas, aby odpowiedzieć sobie na poniższe pytania.

Odpowiedź – „tak”,  może oznaczać, że ten program jest dla Ciebie:

-Czy czujesz sie teraz nieszczęśliwa w swoim związku?
-Czy pojawiły się już w Waszej relacji – niezrozumienie, brak wsparcia, wygasające uczucie i problemy, które przytłaczaja Ciebie i Wasz związek?
​-Czy jest to ten moment, kiedy należy rozpocząć prace nad Wasza relacja, aby wzajemna milosc , radość, szacunek oraz zaangażowanie  mogły trwać  przez następne, wspólne lata Waszego życia.?

Chcę Ci dzisiaj powiedzieć, że stworzenie partnerskiego małżenstwa jest naprawdę możliwe. Wiedza to osoby, które zdecydowały się na podjęcie ze mną współpracy.

Zapraszam do wysłuchania webinaru

Co dalej?
KROK 1: Umów się ze mną na wstępną konsultację, aby dowiedzieć się więcej
KROK 2: Zarejestruj się na krótką wersję programu ( 5 miesiący wspólnej pracy)
KROK 3: Zarejestruj się na  rozszerzona wersje programu (wspólna praca przez rok)

Umów się na konsultacje