Polski Life Coach w USA

BARBARA DE BOSZ

Witam Cię bardzo serdecznie!
Nazywam się Barbara de Bosz. Jestem coachem motywacji i relacji partnerskich. W poniższej prezentacji chcę Ci powiedzieć o zmianach, jakie możesz wprowadzić w Swoje życie, aby Twoje dotychczasowe małżeństwo lub relacja stała się teraz partnerska i aby Twój mąż czy partner był dla Ciebie wsparciem, a wzajemny szacunek budował Wasz związek.Ja specjalizuje się w szukaniu właściwych rozwiązań dla par, które chcą budować partnerskie relacje w swoich związkach.

ZADZWOŃ TERAZ

773-326-5826

Klienci o mnie:

OPINIE

Miałam ogromne szczęście, że spotkałam na swojej drodze świetnego coacha w osobie Barbary. Wcześniej próbowałam różnych terapii, ale bez dobrych rezultatów. Kiedy już zwątpiłam w to, że ta forma pomocy może być dla mnie, usłyszałam o Basi. Pracujemy ze sobą kilka miesięcy I efekty przerosły moje oczekiwania. Dziękuje Ci Basiu za pomoc i zaangażowanie! Dzięki Tobie jestem silna I pełna nadziei jak nigdy dotąd!

Beata lat 41

Co dały mi sesje z Basią??? Na pewno poprawiły się moje relacje z bliskimi. Basia jest spostrzegawcza i bardzo empatyczna dlatego bardzo dużo osiągnęłyśmy w krótkim czasie;) Podczas coachingu dała mi poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.
Nauczyłam się rozróżniać moje cele i podejmować decyzje. Dzięki niej dziś żyję w zgodzie i harmonii sama ze sobą, . Polecam Basię jako coacha!

Kasia C.

Barbara jest bardzo otwarta osoba a ćwiczenia, którymi posługiwała sie podczas naszych spotkan pomogły mi podjąć ważne dla mnie decyzje.To doskonały coach motywacji.

Ania49 lat

Pracując z Barbara , poznałam siebie i swoje możliwości. Nie docenialam siły ,która jest we mnie. Teraz ufam sobie i dzięki temu świadomie ukladam moje zycie. Dziękuje Barbara

Kamila36 lat